(Gast)docenten

KOBO staat in contact met vele experts op het gebied van bodem en ondergrond. De professionals van (semi-)overheden, ingenieurs- en adviesbureaus, kennisinstellingen en bouwbedrijven willen hun kennis en ervaring graag delen. Hieronder vindt u alvast een aantal personen met wie u rechtstreeks contact kunt opnemen. Zit de juiste persoon er niet tussen, of wilt u samen met KOBO bepalen wie het beste aansluit bij uw doelstelling, neem dan contact op met een van de ambassadeurs.

Laurent Bakker
Businessmanager Bodem en ondergrond
Tauw
laurent.bakker@tauw.nl
0570 699 622
André Bus
Ruimtelijke ordening en planologie
Saxion
a.g.bus@saxion.nl
0570 603 315  /  06 51 73 35 13
Peter Dauvellier
Ruimtelijke planning en ontwerp
Dauvellier Planadvies
peterdauvellier@gmail.com
Edwin de Baat
Senior consultant
Royal HaskoningDHV
edwin.de.baat@rhdhv.com
+31 88 3489 135  /  +31 6 23 42 74 02
Vincent Grond
Water en ruimtelijke ordening, gidsmodellen, lagenbenadering
GrondRR
vincent@grondrr.nl
06 41 59 26 90
Huib Haccoû


h.a.haccou@saxion.nl
06 53 54 47 64
Willem Havermans
Consultant
MWH Global
willem.havermans@mwhglobal.com
+31 651069507
Fransje Hooimeijer
Ontwerpen met de ondergrond
TU Delft, vakgroep Stedenbouw
fransje.hooimeijer@tudelft.nl
06 24 55 53 15
Karen Huijsmans

Sweco
karen.huijsmans@sweco.nl
Bart van der Mark
Bodemverontreiniging, bodemenergie
Arcadis
Bart.vanderMark@arcadis.nl
06 27 06 05 04
Ron Nap

Gemeente Apeldoorn
r.nap@apeldoorn.nl
Ingeborg van Oorschot
Bodembeleid en duurzaam gebruik van de ondergrond
DoorGrond Advies
i.vanoorschot@doorgrondadvies.nl
06 22 69 20 74
Paul Oude Boerrichter
Senior adviseur Bodem
Sweco
paul.oudeboerrigter@sweco.nl
Henk Puylaert
Senioradviseur
H2Ruimte
henkpuylaert@h2ruimte.nl
+31 (0)6 22 515 131
Peter Ramakers
Senior adviseur uitvoering bodemsanering
Provincie Noord-Brabant
pramakers@brabant.nl
06 18 30 33 82
Menno Smits
Directeur Milieu
Antea Group
menno.smits@anteagroup.com
036 530 85 40
Harry Vermeulen
Bodem en grondwatermanagement, bodemsanering

meulenhof@wxs.nl
Martin Veul
Bodemonderzoek, bodembescherming, bodemsanering
Witteveen+Bos
m.veul@witteveenbos.nl
0570 697 786  /  06 23 11 30 79
Welmoed Visser

Gemeente Woerden
visser.w@woerden.nl
Henk Werksma
Senioradviseur
H2Ruimte
henkwerksma@h2ruimte.nl
+31 (0)6 16 080 646
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn